Kedi İç Ve Dış Parazit

nil7

Merhabalar kedimi iç ve dış parazit için veterinere getirdim sahiplendikten sonra fakat bu uygulamayı bende evde uygulayabilir miyim illa veterinere getirmek şart mı?
Siz dışarıdan hangi marka ürün kullanıp uyguluyorsunuz ne önerirsiniz? Yardımcı olur musunuz?🤗

4 CEVAP

suledoruk

Evde uygulayabilirsiniz ama ilacı veterinerden temin etmenizi öneririm dışarıdan alınan ilaçlar çok güvenilir değil. Biz şu zamana kadar hep damla yaptırdık evde uygulaması da kolay oluyor.
zoetis stronghol
Fiproguard
Broadline
Profender güvenilir markalar kullanabilirsiniz.

salemparis

veteriner dışında zaten bulamazsınız. bayer advance multi öneririm

nil7

Çok teşekkür ederim 🙂

nil7

Çok teşekkür ederim