Bebekliğinden Beri Baktığım Kedimi Sahiplendirmeli Miyim

Silahsent

Yksye hazırlanan bir öğrenciyim.
Kedimi 4 haftalıkken ve hastalık ve kirden ölmek üzereyken çöpün yanından annem getirdi ama şimdi de ailem eskisi kadar sevmiyor ve toksik kardeşim habire evde kediyi bahane edip kavga çıkarıyor. Üniversiteye gidersem ev işi nasıl olur bilemiyorum. Yaşadığım şehir sıcak ve güneyde ondan en kötü ihtimal bahçeye kulübe yapılır amcam besler bahçede de arkadaşlarıyla oynar ama sahiplendirsem mi ne olacağı belli değil sorusu kafama takılıyor

10 CEVAP

Canann61

Ondan ayrılmak sizi çok etkileyecek bence şuan belki bunalmış olabilirsin ama yok oluşu evde derin bir boşluk bırakacak yks hazırlanıyorsun uniye gideceksin kendine yeni bir yaşam hazirliyorsun ve onun yaşamını değiştiriyosun bence benden sana bı arkadaş abla tavsiyesi bırakma çok üzülebilir o zaman onu sen kurtarmissin yuva olmuşsun bence o yuvanın kapılarını yüzüne kapatmayın biz hissetmesekte onlar bizden ayrilinca gerçekten çok uzuluyorlar ileri de kendi evin olunca yol arkadaşının her zaman seninle oluşu seni çok mutlu edecek birakmamalisin

Siyahiinci

Kaç aylık şu an

mihriii

sahiplendirin evde büyümüş kedi bahçeye bırakılmaz

Zeynepulku

Sahiplendirin

cerenruya

Sokağa gidecegine takip şartı ile sahiplendirin

Silahsent

Evde büyümüş bi kedi değil tekir ve erkek hani çok hareketli. Günde 10 15 saat bahçede normalde

Silahsent

Sokağa gitmiycek ki ev apart bulsam kirası 500 falan zaten ama yarına çıkacağımız belli değil işte.. 6 aylık şuan

Denizygt

Bence takip şartı ile sahiplendirin evde büyümesi daha mantıklı

indovf

Bence henüz bekleyin. Henüz hiç bir şey belli değil. Başkasına giderse sizi de özleyecektir. Nerede yaşayacağınız, bakıp bakamayacağınız belli değilken sahiplendirmeyin bence. Eğer bakamayacağınız kesinleşirse sahiplendirin