Kedi Mama Ölçü Kabı İle Köpek Mama Ölçü Kabı Arasında Fark Mı?

Mustafanacar

Kedi mama ölçü kabı ile köpek mama ölçü kabı arasında fark var mı

6 CEVAP

Mustafanacar

Gizemindostu

Köpek mamalarının taneleri daha iri olur ve köpekler daha çok yiyeceği için ölçü kapları daha büyük olur. Aynı kaplar değiller yani, arada fark var tabi ki :)

Mustafanacar

Cevap yok mu?

Yarenbadem

Köpek mamaları daha iri taneli olduğu için doğru sonuç vermez ben bi milyoncudan 20 liraya hassas tartı aldım yaş mama kuru mama çok işime yarıyor öneririm

gizemesersoy

tabi ki kedi maması markaları arasında bile değişiklik söz konusu boyutundan ötürü.