Kedimiz Yanımıza Gelmiyor

kedimizi sahipleneli bir ay oluyor üst katta tuvaleti maması aşağıda oturuyoruz biz genel de gündüzleri geliyor uyuyor yanımızda oynuyor ama akşamları hep üst kata çıkmak istiyor gelmiyor bir sebebi olabilir mi yoksa istediği gibi takılıyor büyük ihtimal

4 CEVAP

Catworldd

Aynen istediği gibi takılıyorlar :) Bizimkilerde öyle canları isterse gelip kendilerini sevdiriyorlar istemezlerse suratıma bile bakmıyorlar. Birde daha 1 ay olmuş evin üst katında daha fazla zaman geciriyorsa sık sık gidecektir. Merdivenlerden çıkmakta onlar için eğlence:)

mihriii

canı öyle istiyodur ya ne gibi bi sebebi olabilir ki

evet doğru söylüyorsunuz her şeyi yukarı da zaten o yüzden orayı daha çok seviyordur alışmıştıe

gayelise

Geceleri bizimkilerde gelmiyor yanımıza uyumaya çekiliyorlar