Cok Caresizim Kedim Ne İstiyor

Pantarai123

1 hafta once sokaktan 2 yasinda hamile bir kedi aldim yanında arkadaslari vardi. Eve getirdigimde hemen alıştı birlikte yattik uyuduk hep ama bu sabah uyandığımda evde yoktu cam acikti ordan kacmis 2 saat disarda kaldi buldum getirdim eve. Şimdi de surekli cama bakıyor kacmaya calisiyor ve miyavlamayan kedi miyavlamaya başladı. Ne yapmalıyim bana tekrar alisir mi eve alışır mi

4 CEVAP

Duman14

Doğum yapacak olabilir mi? Kediler doğum için yalnız olacakları karanlık yerleri seçerler dışarda öyle bir yer bulmuştur belki veterinere götürün hemen zaten sizin ve onun sağlığı için parazit aşıları yapılmalı camlar açık kalmasın bir daha ne kadar dışarıyı istesede onun için tehlikeli olabilir

Pantarai123

Doguma yaklasik 2 ay var ic dis parazitini yaptirmistik

ezgi_bal

belki sokağı seviyor olabilir çünkü her kedi sokakta olduğu için mutsuz olmaz orasını seviyor olabilir ve arkadaşlarını da özlüyor olabiir bence dışarı sal ve biraz takip et o zaman belli olur

onurcetin

İsterseniz bir tasma alıp kendi kontrolünüzde dışarda gezdirin o zamanki hareketlerinden anlayabilirsiniz diye düşünüyorum