Kendime Kedi Sahibi Anksiyetesi Teşhisi Koydum Evet

nnyancatt

kafayı yemek üzereyim, kedilerimden biri hapşırmaya başlasın yemin ederim dünyalar başıma yıkılıyor. ben o durumu kafamda öyle bir ilerletiyorum ki yavrum fip olmuş da son günlerini yaşıyormuş gibi bi tavrın içine giriyorum ister istemez. arada nefes alışına falan bakıyorum düzenli mi diye. mamasını bitmemiş görünce gidiyorum seveceği ne varsa yapıp iştahsız olmadığına kendimi ikna etmeye çalışıyorum. bu sevimli uzaylılar beni ruh hastası yaptı, kedi sahibi anksiyetesi diye bir hastalığın tıp literatürüne geçmesini istiyorum

8 CEVAP

MHG

Uyurken durup nefes alıyor mu diye bakıyorum bende 😅 çok sevdiğimizden, kaybetmekten korkuyoruz diye hep bunlar 😌

Oqrenerde06

Ayn durum bende de var gerçekten çok korkuyorum birşey mi oldu hastalandı mı diye... İnşallah biraz olsun durumumuz hafifler kediler büyüdükçe azalır dediler bana hastalık VS gördükçe artık rahatlarsın yavaş yavaş korkmazsın dediler kedim şuan 8 aylık diğeri de 2.5 aylık

Merkan

Aynı şeyler bana da oluyor kum kabını günlük temizlerken gözüme az gözükünce bugün neden tuvalete daha az gitti ki şimdi acaba bir problem mi var diye sorgular oldum :D

feyzanurkrb

Ben de aynı durumdayım yalnız kedim için değil kendim için de yakınlarım için de böyle oluyor. Hastalık hastalığı bunun adı. Hasta olma korkusu ve acı çekecek gibi davranmak, sanki viral hastalığı var vet iyileştiremeyecek gibi oluyor. Yalnız değilsin :*)

nnyancatt

demek hepimiz böyleyiz, bunlar popolarını devirip yatıyorlar biz de kaygılarla boğuşuyoruz :D

Gizemindostu

Aynen bende de var bu durum :) aman ya bir şey olursa, neden hapşırdı acaba, neden miyavladı ki bir yeri mi ağrıdı yoksa aklımda deli sorular😂 tuvaletin kapı sesini duyduğum anda fırlıyorum, hemen kontrol ediyorum tuvaletlerini. Büyük ihtimalle "bizi rahat bırak artık, her yerden çıkıyor bu deli" diyorlardır kedilerim dksdksjsszhg galiba bende de var bu hastalık :D

mihriii

sizinki kadar olmasa da bende de var cidden sürekli nefes alış verişini kontrol ediyorum,kedi hastalıklarını araştırıyorum,mama yedirmeye su içirmeye çalışıyorum durduk yere biraz fazla takıyoruz galiba

Ben de öyleyim şuan ve hayvanlar da sıkılıyor hissediyorum. Bugün hiç yanıma gelmedi kucağımdan inmeyen kedi bütün gün şimdi onu kafaya hiç iyi değilim