Bursa Uygun Fiyatlı Veteriner Kliniği

damlayilmaz

Merhaba Bursa'da uygun fiyatlı veteriner öneriniz var mı ?

11 CEVAP

miraytas

Sinan Sağlamı öneririm. Hem kuşuma hem kedime çok iyi baktılar çok ilgililer ve takip yapıyorlar. Kent meydanına çok yakın

miraytas

Sinan Sağlamı öneririm. Hem kuşuma hem kedime çok iyi baktılar çok ilgililer ve takip yapıyorlar. Kent meydanına çok yakın

SerraYanmaz

İç paraziti 40a yaptırdım

SerraYanmaz

Aşılar için Artemis Veteriner Kliniği ameliyat acil durum için Akademi Hayvan Hastanesi

damlayilmaz

Aşılarda indirim yapıyorlar mı

SerraYanmaz

Normale oranla ciddi düşük fiyatlı önceden arayıp anlaşırsanız daha da yapıyorlar benim 3 kedim var indirim yaptılar

damlayilmaz

Ay öğrendiğim çok iyi oldu çok teşekkür ediyorum

damlayilmaz

Kaça vurdurdunuz aşıyı acaba? Evimden ulaşım göstermiyor malesef şahsi araçla girmek gerekecek

damlayilmaz

Başka önerisi olan var mı arkadaşlar, gerçekten her kelimeden para almayan bir yere ihtiyacım var.

suledoruk

Pasteur veterinerlik fiyat açısından uygun çok da ilgililer ilk veterinerimizdi . Değiştirmemin sebebi kısırlaştırmak için daha profesyonel bir yere götürmek istememdi. Şuan Vet224e gidiyoruz fiyat açısından uygun diyemem ama 3 veteriner var ve her konuda donanımlı bir klinik. Kısacası fiyatları makul bir yer olsun derseniz pasteur veteriner düzenli aşıları için uygun bir yer

damlayilmaz

Çok teşekkür ediyorum