Kedimin Sırtında 1 Aydır Geçmeyen Yara Var

Orangemars

Kedimin sırtında 1 aydır geçmeyen yara var. Sanırım sürekli kaşıdığı için kanıyor. Veteriner batikon sürmemizi önermişti fakat sürer sürmez yalıyor. Bir de o bölgedeki tüyleri hafif döküldü gibi. Bilgisi olan varsa sormak istedim 🙏

3 CEVAP

golsahyildirim

Krem önermem doğru olur mu bilmiyorum ama bazı veterinerler yaralar için Terramycin ve Fucidin krem öneriyorlar. Ben Terramycin kullanmıştım, faydasını gördüm. Siz de arayıp bu kremlerin uygunluğunu veterinerinize sorabilirsiniz, geçmiş olsun :)

Jabbar

Hyperinol krem iyi gelir bence

Orangemars

Çok teşekkür ederim 🙏pazartesi günü veterinere gideceğim o zaman danışıp sorayım