Acil Kızgınlık

Telanurrr

Arkadaşlar 4.5 aylık oğlum var ne yapacağımı bilemiyorum kızgınlığa mı girdi yoksa başka bir şey mi var bilmiyorum şu son 1 haftadır geceleri kitleniyor koluma pozisyon alıyor sonra yatağa bi bakıyorum böyle ne yapacağımı şaşırdım bir de bu akşam baya miyavladı ne yapmam gerekiyor yardım edin lütfen

3 CEVAP

Telanurrr

Kısırlaştırmam mı lazım

chromatica

kısırlaştırmanız için daha çok küçük, benim 5 aylık oğlumda aynı şekil peluş oyuncağa kelkiniyor... bugün veteriner hekimimize söyledik ve kısırlaştırma için daha çok erken dedi

Telanurrr

Ne yapmam gerekiyor peki böyle bırakıyım mı