Karma Aşı

Misisimi

8 haftalık olduk. Pzt günü karma aşıya çağırdı veterinerimiz. Bu ilk aşısı olacağı için biraz endişeliyim. Siz karma aşıda herhangi bir yan etkiyle karşılaşmış mıydınız?

7 CEVAP

eylu

Hiçbir sorun olmadı

beyzathemoc

kediden kediye değişir bzide olmadı ama halsizlik görülüyoe şişme olursa veterinere gidin

sshiva

Yan etki değil de biraz halsiz olabiliyorlar

golsahyildirim

Halsizlik ve iştahsızlık yaşadık ilk gün, uyudu hep. Semptomları takip etmenizde fayda var, veteriner sonraki aşısında sorabilir ne tür durumlar oldu diye. (ishal, halsizlik, iştahsızlık, ateş, kusma vb.) Umarım hiçbir problem yaşamazsınız.💛

chromatica

benim oğluşum dün karma aşısını oldu ve ishal kusma gibi şeyler olmadı hiç, onun dışında hafif halsizlikvardı o kadar

Siyahiinci

Sadece fazla uyumuştu o gün o kadar

Misisimi

Çoook teşekkür ederim herkese🥰♥️