1 Yaşında Bir Köpeğe Tuvalet Eğitimi

Ustunmert

Merhabalar ben 1 yaşında bir labrador sahiplencem tuvaletini dışarı yapması için nasıl bir eğitim vermeliyim 1 yaşında olması eğitim vermeme engel olur mu yardımcı olursanız çok sevinirim

2 CEVAP

kaju1412

Yaşıyla hiçbir ilgisi yok her yaşta alışkanlık edinebilir. Benim köpeğim 2.5 yaşında bugün 1 ay oldu eve geleli tuvalet eğitimi başta hiç yoktu şu an neredeyse oturttuk. İlk günler her 3 saatte bir çıkarın daha sonra aradaki süreyi artırın yavaş yavaş. Eve yaptığı olacak sabırlı olmalısınız ilerledikçe günde 3 defaya alıştırırsınız.

Ustunmert

Çok teşekkürler