Kristal Kum Nasıl Temizleniyor?

Siyahiinci

Kedim dün kısırlaştırıldı. Vet. yarası iyileşene kadar kristal kum kullan dedi. Nasıl temizliğini yapıcam
İçine girdi sürekli kokluyor tuvaletini yapacağı yerde. Her tuvalet sonrası temizlemem mi gerek?

6 CEVAP

Siyahiinci

Tamam teşekkür ederim :)

Siyahiinci

Ben de yaş mamayla beslenme hakkında sormuştum. Forumlarda okuduğumu ve kedi sahiplerinin operasyon sonrası yaş mamayla beslediğini dediğim de internette her bilgi mevcut demişti :) Yaş mamayı arada sırada vermeye devam edin. Yaş mamayla beslemenize gerek yok dedi :)
Kristal kum kesinlikle zararsız demiyorum ama biz sadece kısa süreli kullanacağız. Yarası iyileşene kadar :)

ZehraBulutt

Sadece kakaları alıyorsunuz.

gayelise

Çok basit biz de uzun zamandır kullanıyoruz ve çok memnunuz cislerini emiyor zaten kakalari atıyorsunuz sadece çiş yapınca her günün sonunda bir kez karistirmaniz yeterli bir kedi için bir ay yetiyor bir paketi

SerraYanmaz

Veterineriniz size kolaylık olsun diye bu kumu önermiş ancak -->
https://www.google.com/amp/ukalahayvan.com/kristal-kedi-kumunun-zararlari/amp/

gayelise

İnternette her türlü bilgi var diğer kumlar hakkında da kötü yazılar yazılmış biz veterinerinize sorup kullandık bir sıkıntısı zararı olmaz demişti bize internete güven olmaz