Üriner Rahatsızlığı Olan Kediler İçin Hangi Mama

Edato

2 yaşlarında bir british kedim var. Daha önce kısırlaştırma ameliyatı olacağı zaman idrar yollarında enfeksiyon olduğunu farketmiştik ve antibiyotik tedavi görmüştü. O süreçte üriner rahatsızlığına uygun bir mamayı geçici olarak kullanmıştı. Daha sonra evdeki diğer kısır kedimizin de yediği farmina matisse mamaya geçtik. Ama şu sıralar tuvalet konusunda biraz sıkıntılı ve kum kabının dışına idrarını yapıyor. Veterinere götürüp test yaptıracağım muhtemeln yine enfeksiyon var diye düşünüyoruz. İdrar yollarında hep bu risk olduğunu söylemişlerdi bu kedim için o yüzden onun her zaman üriner rahatsızlıklara uygun bir mama kullanmasını istiyorum. Sizlerin kullanıp memnun kaldığı bir marka var mı ? Önerilerinizi bekliyorum.

2 CEVAP

Mustafanacar

Bonacibo İdrar pH dengeli ve Üriner sistem destekli onu deneyebilirsiniz.

Gizemindostu

Fitmin ve Brit care'ın da var bir bakın isterseniz. Çok geçmiş olsun miniğe ♥️