Kedimin Burnuna Bir Şey Oldu

DogukanA

Kedimin burnu standart kedi burnuyken az önce burnun uç noktasındaki tüylerin bir anda döküldüğünü gördüm.Sebebi ne olabilir mantar gibi olabilir mi?

4 CEVAP

Duman14

Mantar kafadan başlar burundanda başlayabilir ama kısa zaman içinde mama değişikliği olduysa bu da etkileyebilir benim kedimde mantar çıkmış 3 gün önce sahiplendirdim biz anlamamıştık veterinerde mama değişikliğine bağlı demişti ama yeni sahibi anlamış burnunda hafifi bir beyazlık vardı ve kaşındaki bir kaç tüy dökülmüştü kafasının arkasındada vardı aynı şekilde veterinere gidin özellikle mantar için baksın bazen anlamayabiliyorlar mantar olabilir mi diyin ona göre araştırsın üstünkörü bakmasın

Dila2003

benim kediminde dökülüyordu sanırım normal bişey

Mama ne kullanıyorsunuz

DogukanA

Mamasını değiştirmedim.Şuan düzeldi