Kedi Isırığı

Mehtapk20

9 aylık kedim kısırlaştırıldığı gün agresifleşti ve beni hiç ısırmadığı gibi ısırdı. Baş parmağımın bileğe yakın kısmı arkasına doğru diş geçirdi çok az bi kanama oldu ama kemiğe yakın bir yer olduğu için diye düşünüyorum parmağımı hareket ettirmekte zorlanıyorum ve aşırı acı hissediyorum herhangi bir riski varmıdır bu durumun iç dış parazit aşıları olalı uzun zaman oldu sonrasında herhangi bir aşı olmadı.

2 CEVAP

Kediniz kuduz olsa zaten size hal ve hareketlerinden belli ederdi. Yeni ısırdığı için uyuşmuş olabilir. Kafanıza çok taktiysaniz kuduz aşısı olabilirsiniz. Ama kedilerde kuduz ihtimalinin çok az olduğunu biliyorum hele ev kedisi ise risk daha az.

emreovec

Hiç bir şey olmaz. Birazcık sinirlenmiş ve sizi ısırmış o kadar. Valla beni bugüne kadar sokakta falan bile tonlarca kedi ısırdı çizdi elimi kolumu yaşıyoruz çok şükür :)