Kedimi Bırakamıyorum :((((

ceydatpcu

3 günlük şehir disina cikmam gerekiyor daha önce kedilerimi birakip hicbiryerde kalmadim akşamları işten ewe kosa koşa gelip onlarla oynuyorum siklmasnlar dye bütün gece beraber uyuyruz ben yataktan kalkmadan hayatta kalkmazlar smdi nasıl birakcam bilmiyorum 3 gün bile olsa çok üzülüyorum şimdi sorum şu ewde bıraksam arkadaşm sabah akşam mamalarini verse yada arkadasima gotrsem 3 gün orda kalsami daha iyi olur

12 CEVAP

Bu kadar duyarlı olmanız çok güzel tabi.Benim kedim de öyle ben yokken hep uyuyor, işten dönüş saatimde kapıda bekliyor.) ama vicdanen rahat olun hiç sıkıntı olmaz. 3 gün için arkadaşınıza bırakmanızdansa evde kalmaları onların psikolojileri için daha iyi emin olun.Döndüğünüzde yine sizi kapıda heyecanla bekliyor olacaklar merak etmeyin ;)

tika_waylan

Ya buyuyunce anliyacaksiniz gercekten kendi kendilerine yeten kediler. Hic endiselenmeyin hele 2 tane olmasi harika surekli oynarlar birbirlerini yalar sarilip uyurlar iste

Suzan75

Evlerinde daha huzurlu oluyorlar. Evde bırakın biri gelip ilgilensin. Hem sizin yokluğunuz hemde ortam değişikliği iyi olmayacaktır. Tavsiyem üzerinizden çıkardığınız ve kokunuzun sindiği bir kıyafetinizi onların sürekli bulunduğu ortama bırakın. Hep orda olacaklar ve huzurlu olacaklar

aynı sorun bede de var. 3 gün için yalnız bırakıcam kedimi. 2 ay önce yine böyle bi durum olmuştu.bi arkadaşım günde 1 defa uğradı yemi ve suyu için,biraz da oynattı sağolsun. Bi sıkıntı yaşamadım yani. Başka biyere götürmeniz çok doğru değil bence

ceydatpcu

Yaaa sanki götürsem sıkılmazlar dye düşünüyorum cnku arkdsmi hergun goruyorlar aliskinlar ama yeni ew sıkıntı olabilir karnima agrilar giriyor dusunmkten

Bu kadar stres yapmayın bence.hiç endişe etmenize gerek yok.Zaten iki kediniz varmış.Gün içinde bir kere uğrayıp biraz ilgilenip mamasını suyunu tazaleyip tuvaletini temizlese arkadaşınız yeter.Kediler köpekler gibi değil malum.3 gün için kedilerinizin yerini değiştirmeyin derim ama karar tabiki sizin

ceydatpcu

2 taneler ama bn yokken oyuncaklrn yeri bile degismiyor ewe geldgimde kapida yatyor oluyrlar buyuzden bukdar uzuluyrum ama bisekilde alismam lazm artik

ceydatpcu

Haydangelnadam cok tsk edrm farkndaym aslnda çok fazla takıyorum ama elimde değil

tika_waylan

Ay Reyna benimkinin aynisi♡
Bence hic goturmeyin bir yere 3 gun evde kalsin gunde bir kere biri gelsin mamasini suyunu versin ben cumadan birakip pazar aksam geldigim oldu ilk zamanlar sabah birakip aksam gelmek bile zor geliyordu ama tabi buyudu benim oglan buyuyunce o oyunculugu da gidiyor butun gun yatiyorlar zaten. Hic merak etmeyin alisin boyle tatillerde falan birakacaksiniz birilerine ya da kisaysa anahtati birakacaksiniz gelip gunde bir ya da iki gunde bir mama verecek.
Ama en guzeli kendi evinde kalmasi keidelr yasadiklari yeri sahiplenirler zor da olmadikca degisiklige gerek yok.

ceydatpcu

Doğru syluyrsnuz bnde içimi rahatlatmaya calisyrm ise gderken bile cizgifilm acip gdyrm ewde ses olsun dye :) akşamları hayatta karnlikta yalniz bırakmıyorum

ceydatpcu

Inssss öyle olur

ceydatpcu

Suzan75 zaten bnm yatagmda uyuyrlar koku sknti olmaz :(