Kedim İyi Mi?

Alicecat

Kedim bu gün eve geldiğimde sabah epey halsizdi ve neredeyse sürekli yattı iştahı da azdı ve patisinin altındakim ısı normalin bir tık üstündeydi. Onun için korkuyorum normalde 2-3 saat sonra mamasını tazelerken altımda miyavlayıp koşan kedim şimdimsadefe mama kabının yanına yaklaştığımda az ve yavaş bir tepki veriyor ne yapmalıyım??

2 CEVAP

miraytas

Enfeksiyon kapmış olabilir bir an önce veterinere götürün

Gizemindostu

Acilen veterinere gitmelisiniz, belli ki bir rahatsızlığı var. İştahını artırmak için mamasını ısıtmayı deneyebilirsiniz.