Eğitim

miraytas

Merhaba köpek eğitim merkezlerinin ücretleri ne kadar acaba bie fikriniz var mı?
P

4 CEVAP

Gizemindostu

@Superisi814 kesinlikle katılıyorum size :) çok haklısınız, maalesef ki eğitim kurbanı canlarımız olabiliyor. İnsanlara güvenip bırakıyoruz ama sonra canını acıtarak eğitim verenler oluyor. Bence eğitim vermek istiyorsanız kendiniz evde biraz eğitmeye çalışsanız daha iyi olur.

Superisi814

Bu ücret neye göre belirleniyor bilemiyorum ama her yerde daha farkli bir ücret talep ediliyor.Arkadasin dediği ücretler doğrudur.Eğitim merkezini de hassasiyetle araştirin, merkezlerin bazilarinda ölen canlar ya da eğitim adi altinda cani yakilan canlar olabiliyor 😔

Gizemindostu

En uygun 1000TL oluyor. Çoğunlukla 3000TL ile 5000TL arasında olabiliyor. İnternetten fiyatlarını biraz araştırabilirsiniz.

miraytas

Basit komutlarda eğitim verebildim ama ne kadar düzenli tuvalete çıkarsam da sabah evde tuvaletini her yere yapmış buluyorum. Eve insan sokmamak gibi huyu var bide geleni ısırıyor ben dahil... Engel olmaya çalışıyorum ama aylardır önüne geçilmiyor bu davranışların. Bahçesi olan evimize götüreceğim muhtemelen belki koşar oynar enerjisini her gün atarsa agresifliği azalır