Dişi Kedi Kızgınlık Dönemi Lütfen Yardım Edin :(

ecekrdg

merhaba kedim kızgınlık döneminde doğal olarak geceleri miyavlıyor ve dışarı çıkmak istiyor.1 ay sonra kısırlaştıracağım veterinerim o zamana gün verdi ama bu sürede kedimi nasıl rahatlatabilirim?Dedem yeni ameliyat olduğu için uzun süre bizimle kalıcak sesten uyanıyor adam onun da rahatsız olmasını istemiyorum

6 CEVAP

Beyzalily

Merhaba geçmiş olsun dedeniz için
Bizim kedimiz ilk zamanlar ses çıkarmadı hiç bu seferkinde çıkarmaya başladı. Genelde oyunlarla dikkatini başka bir yere çekmeye çalışıyoruz. Yorulup daha fazla uyuması için

mihriii

vedavet'in kot bayoun isimli bi sakinleştiricisi varmış bi araştırabilirsiniz sanırım zararı yok ama emin değilim

Gizemindostu

Bu süreçte kedinizi bol bol oynatmaya çalışın ki yorulsun, daha çok uyusun. Kedinizle sık sık ilgilenin, çünkü bazen kediniz ilgi istediği için daha çok miyavlayabilir.

nilesimo

Biz o süreci bol bol oyun oynayıp, sonrasında karnını doyurup uyutarak atlattik. Hem yavru hem bizler icin zor bir surec. Umarim cabucak atlatirsiniz

Boncukus

Gündüzleri bol bol oyunlar oynatın ve gece sizinle uyuyabilmesini sağlayacak bir uyku düzen oluşturun

ecekrdg

herkese teşekkür ederim bol bol oyun oynayacağım, lavanta yağı ve papatya çayını deniycem umarım çabucak atlatırız🥺🙌