Cinsi Nedir Sizce?

Maxinannesi

Bir evlat sahiplendik ama cinsinden emin olamıyoruz sizce nedir?

9 CEVAP

gizemesersoy

sanırım köpek

selinlilaaa

Önemli diye sormamış zaten merak etmiş arkadaşlar neden ters cevap veriyorsunuz ki

Maxinannesi

Cinsi şu açıdan önemli, kalıtsal hastalıklarına karşı bilgi sahibi olmanız gerekiyor. Ona daha sağlıklı bir hayat sunabilmemiz için, örneğin kaç yaşında hangi hastalıklara yatkın kalp büyümesi, omurilik rahatsızlığı vs vs. Bunları bilirseniz evcil hayvanınızla alakalı erkenden önlem alırsınız. Irk araştırması önemli bir unsurdur. Bi arkadaşım için sormuştum zaten teşekkürler cevap verenlere arkadaşlar.

emreovec

Labrador yavrusuna benziyor.

tftsho

google lenste aratınca ilk olarak beagle ikinci olarak da labrador çıktı. oradan inceleyin isterseniz. bu arada tüyü kadar ömrü olsun, birlikte mutluca yaşarsınız umarım.

Zeynepulku

Labrador kırması gibi. maşallah çok güzel.

kırma köpekler daha dayanıklı olur her türlü sizinki bence sokak köpeği ile labrador kırması gibi

Gizemindostu

Labrador ile beagle kırması gibi geldi bana. Tüyü kadar ömrü olsun, maşallah yerimm ❤️

pablopicasso

Sizce çok önemli mi? Ne güzel oda kucak açmış, yuva olmuşsunuz. Sağlıcakla bütün. 🍀🍀