Site Güvenilir Mi, Önceden Alışveriş Yapan Var Mı

gizemesersoy

ma ma ci teyze diye bir site var alacağım mamanın fiyatı çok uygun guvenmekte tereddüt ediyorum daha önce alışveriş yapan var mı haklarında yorum da göremedim

6 CEVAP

pablopicasso

Sizden duyuyorum

freepixel

https://www.*** . com/magaza/mamaciteyze/evcil-hayvan-urunleri-1000783?pg=5

*** mağazası

freepixel

n--11 mağazası

gizemesersoy

evet n 1 1de de tren d yolda da var ancak benim alacağım mama yok oralarda kendi sitelerinde var sadece. ondan güvenmekte güçlük çektim. 25,30 lira daha ucuz.

gizemesersoy

güncel

freepixel

Açıkçası sosyal medyası filan bayağı aktif. Denenebilir. Benim de hoşuma gitti fiyatlar.. :) Ya da n 11'den sorun, eklerler belki?