Çok Acil Lütfen Bakınn :((

berkeozdede

Kedime malt veya sıvı ödül maması verince ıhıhhıh öğürüyor gibi sesler çıkarıyor ama kusma falan yok. Acaba huylanıyomu. Mamasını verince yaş mama ve kuru mama güzelce yiyor kusmuyor hiç. Neden böyle? Birde ben pire damlası yaptım. 2 gün geçti fakat hala kaşınıyor arada stronghold bu normelmi

4 CEVAP

Meles

Pire damlasını tekrarlamak gerekebilir fazla pire varsa bir hafta arayla iki tane yapmanız gerekebilir. Bizim kedide öyle olmuştu bir hafta bekledik ölmesi için kaşınmaya devam edince ikinci damlayı yapmak zorunda kaldık.

gizemesersoy

ödül maması şart değil. maltta da marka değişikliği öneririm. benim kedim malt öle bayıla yiyor.

berkeozdede

Bizimki bu 3. Damlası pireler az olunca bu sefer etkili damla yapalım dedik. Kaşıntısı azaldı. 1 haftaya Umarım geçer. Pireler. Çünkü çok piresi yoktu aman aman derece

berkeozdede

Siz hangi marka damlattınız