Sizce Yanina Alsam Birsey Olurmu?

hayvankurtarma

Merhabalar beni soru bölümünde sürekli olarak gorebilirsiniz:) parisin yanina maltese yada poodle yani kaniş cinsi bir köpek daha sahiplenmek istiyorum anlaşabilirlermi??

9 CEVAP

Havanese_Siri

yorkieler biraz şımarık ve inatçıdır kıskançlık yapabilir

Bence barınağa gidin ve küçük cins köpekleri gözünüze kestirin hangisi size daha iyi bir enerji veriyorsa onu alın :) böylelikle bir hayvansever olarak harika bir iş başarmış olursunuz.

Luckyssss

Maltese tüm hayvanlara karsi merhametli ona saldrmasi imkansiz yani ve birbirlerine de cok iyi alisirlar ikisiyle birlikte sorun cikarmazlar :)

Westie veya pug almayı düşünür müsünüz ? Bana kalsa barınaktan iyi bir dost edinirdim kendime :)

hayvankurtarma

Bende sahiplenmek istiyorum ama küçük toylardan almam daha iyi olur sonuçta evde bakıyorum

hayvankurtarma

Evet

Havanese_Siri

yavru sahiplenirseniz kediyle bile anlaşabilirler

Küçük ırklar şahsen biraz birbirine diş gösterebilir ... büyük bakma şansınız varsa öyle yapın daha iyi .. ben bakıyorum ve 1 günde alıştılar ..(mişa/dogo-pincher/daisy)

hayvankurtarma

aa evet