Acill Çanta

Minimesi

Arkadaşlar veterinerdeyken pamuk taşıma kabını kırdı ne yeni kap alacağız sizce ne tarz alalım şeyi demeyin elle tutulan plastik olan pamuk 4.3kg çok zor oluyor ve onu kırdı me tarz alalım?

5 CEVAP

Anonymus179224

Ferplast atlas modellerinden alabilirsiniz :)

Minimesi

Teşekkürler ama eskiside o tarzdı kedim 4.3 kg çantada 2kg hem çok zor oluyor hemde artık o tarz çanta alamam pamuk ameliyat olduğu günden berino kaba girmekten korkuyor ve zorla soksak bile kapağı kaparken bizi çok zorluyor ama mecburuz aşı lar ve ameliyat kontrolu için gitmek gerek

Minimesi

Güncel

gayelise

Sırt çantaları var şeffaf olanlar çok rahat onlarla taşınması

Minimesi

Gayelise aynen ondan aldım eve getirdim şimdi