Matisse Kitten Mama Kullananlarin Deneyimleri Nelerdir?

Ysmn_okty

Yavru kedimde kuru mamaya gecis yapacagim ve matisse mamayi arastiriyorum.kullananlarin deneyimleri nelerdir?

2 CEVAP

mihriii

Biz kullanıyoruz herhangi bi sağlık sıkıntısı yok ama vitamin mineral eksikliği vardı bi dönem gimcat kitten paste kullandık geçti vitamin bitti bi süredir kullanmıyoduk sanırım tekrar başladı yine her bulduğunu,kumunu yemeye çalışıyor.Yani demek istediğim sanırım bizimkinin vit,mineral ihtiyacını karşılayamıyor ama her kedide böyle olucak diye bi şey yok hepsinin bünyesi farklıdır.Bi de sokak kedilerinin mamasını tercih ediyo bunun yanında her kedi de beğenmiyormuş sanırım önce bi denemenizi tavsiye ederim küçük paketle falan.Onun haricinde bence fiyat-performans ürünü baya iyi.

ayseguledaa

Biz sahiplendiğimizden beri Matisse kullanıyoruz. Orta bütçeye hitap eden iyi içerikli bir mamaydı. Fakat içerik değişikliğine gidildi. Bu ay sonu kısırlaştıktan sonra da aynı markadan devam etmek istiyordum ama hem içerik değişimi yüzünden hem de eskisi kadar iştahla yemediğinden farklı mama araştırıyorum