Kızgınlıkta Mı ?

Meles

Merhaba 8 aylık dişi kedimiz var. 1 Ocak cuma gecesi kızgınlığa girdi 6 gece sürdü tam geçti derken 14 Ocak gecesi tekrar girdi iki kızgınlık arası bu kadar az olması normal mi yoksa kızgınlıktan çıkmamıştı sadece belirli dönemler fazla mı tepki gösteriyor. İlk kızgınlığı bu yüzden tam anlayamadım yardımcı olursanız çok sevinirim :)

5 CEVAP

mihriii

ilk kızgınlıklarında sizinki gibi kısa bir arayla iki kez giriyolarmış genelde

mihriii

benim kedimde de öyle olmuştu

gayelise

Kızgınlığı bittiği gibi kisirlastirmaniz gerekiyor yoksa hem onun için hem sizin için zor olur

Boncukus

Bizde de öyle olmuştu 1 ay içinde tam 3 kere kızgınlığa girdi neyse ki 4. Olmadan kısırlaştırdık ev kedilerinde çok sık görülüyormuş bu durum artık.

Meles

Veterinerimiz iki kızgınlık arası kaç gün bilmemiz gerekiyor ona göre operasyona alacağız dedi bitti mi bitmedi mi bir türlü anlayamıyorum. Bu bitişinde gitsem iyi olacak sanırım