Metisse Kısır Tavuklu Kedi Maması Nasıl?

Kartanesiiii

N&d marka mama bütçeme fazla geldiği için bu mamayı kullanmayı düşünüyorum kullanlar düşüncelerini yazabilir mi? Mamanın artısını eksisini vb

2 CEVAP

duyggn

Ben Matisse kitten kullandım. Matisse mamalarda genel eksi yüksek oranda pirinç içermesi minimum 25 diyor paketlerde. Kedimi kısırlaştırdıktan sonra başka mama arayışlarına geçtim bu yüzden. Kullandığım süre içerisinde herhangi bir sorun yaşamadım yaklaşık 6 ay kullandım belirteyim. İştahla da yedi. Sadece belirttiğim gibi yüksek pirinç içeriyor diye alternatif aramaya başladım. Tek bir mamaya bağlı kalmamaya karar verdim. Önce denemek için Advance kısırlaştırılmış somonlu mama aldım. Bundan memnun kaldık. Mystic kısırlaştırılmış mamayı ve Brit Care kısır mamayı deneyip herhangi dışkılama sorunu yaşamazsak bu üçü arasında dönmeyi düşünüyorum şimdilik. Advance ve Brit Care, Mystic mamaya göre pahalı. Bütçem sıkıştığında Mystic mamayı devreye sokabilirim. Bu şekilde ekonomik olarak da tasarruf yapmayı planlıyorum. Malum pandemi dönemi geçinmek zor, üstelik mamalara gelen zam da ortada, royal canin gibi mamaları vermek de vicdanen rahat hissettirmez böyle bir çözüm buldum o yüzden.

Kartanesiiii

Pirinç oranı ben de duydum ne kadar oranda olması gerekiyor ? Bide tuz içermesi ile ilgili bir şeyler duydum matisse kısır kedi mamasıyla kıyaslandığında bozita mama nasıl? bu markayı da son zamanlar da duyuyorum