Bu Kedi Konservesi Nasıl?

Gizemindostu

Bana hediye olarak bir yaş mama geldi. ProArt kısır kediler için somonlu çeşidinden. Daha önce kullanan oldu mu? İçeriğini de yazayım, bu mama hakkındaki düşünceleriniz neler? İçeriği hakkında ne düşünüyorsunuz? Ezme şeklindeymiş bu arada :) İçindekiler;
Et ve et türevleri (somon min. %4) bitkisel ürünler, taurin, vitamin ve minereller
Protein %8
Yağ %5
Lif %0,2
Kül %2
Nem %82
Renklendirici, tatlandırıcı ve koruyucu içermez
Tahılsızdır

9 CEVAP

mihriii

et oranı baya az ama en azından taurin içeriyor verilebilir bence özellikle alınmaz ama

golsahyildirim

İyi değil malesef, et ve türevleri diye açık uçlu içeriklerden mümkün olduğunca uzak durmakta fayda var😞 Kediniz severek yiyebilir ama, onu bilemem.

berkeozdede

Kötü

Anonymus179224

Sokaktaki kediciklere verin bence :)

BurcuAlexx

Evet içeriği kötü, sokaktaki kedilere vermeniz iyi olur bence de :) en azından çocuklar faydalanır.

Gizemindostu

Teşekkürler, dün akşam götürdüm sokaktaki kedilere. Tabi aç oldukları için hızlı hızlı yediler :)

sugartgecat

bana yanlıslıkla bu mamayı göndermislerdi kedim hic sevmedi ki kendisi her seyi sever acılmamıs olanları geri iade ettim

Gizemindostu

Normalde yaş mamayı evde yapmaya çalışıyorum. Bu da hediye gelince, size bir danışıyım dedim. Teşekkür ederim, evet kötü bir mama sanırım :( acaba evdekilere versem mi, gerçi onlara özel yaş mama yapıyorum zaten. Sokaktakilere mi dağıtsam acaba, ne diyorsunuz?

Gizemindostu

@sugartgecat evdeki kedilerime verseydim ziyan olacaktı galiba, sokaktakilere verince çok severek olmasa da açlıktan yediler.