Bir Gözü Hiç Açılmamış Yavru Kedi

Senasakar

Arkadaşım yaklaşık bir aylık bir kedi buldu sokaktan. Bir gözü aldığından beri hiç açılmamış. Ne yapılabilir? Neden kaynaklanır?

4 CEVAP

Bence veterinere götürsün hemen çünkü 1 aylıkken gözlerinin artik açılması gerekiyordu

Senasakar

Biri terramycin merhem sürebileceğimizi söyledi. Mümkünmü?

nebilimben

Sokakta bulunduysa ve annesizse kesinlikle muayene edilmeli ve gözünde olabilecek bi sorun da veteriner tarafından tespit edilebilir.terramycin krem sürülebilir iltihaplı göze fakat sorunun ne olduğunun bilinmesi için veteriner şart

gözündeki çağaklanmadan dolayı kapalı kalıp iltihap olmuş olma ihtimali çok yüksek günde brkaç kez temiz ıslak bezle silerseniz düzelir ama siz yinede veterinere götürmenizde yarar var.