Tüy Dökülmesi Ve Kepeklenme

Lumiere61

Merhaba
Kedimin bu sıralar tüyleri çok dökülmeye başladı. Onu taradığımda kepekler artıyor...Araştırdığımda mamanın veya dışarı ile temas sonucu bu olayın oluşabiliceğini gördüm ama genede size sormak istedim
Mama olarak 2 yıldır Reflex Yetişkin Somonlu mama kullanmaktayız. Kullandığımız mama 2 yıl boyunca bir sağlık problemi yaşattırmadı onun dışında
Kedimi yıkamıyorum ve sadece balkona çıkıyor bahçe ile bir teması yok. Kilosuda birazcık fazla
Yardımcı olabilir misiniz?

1 CEVAP

Minikmuezza

Benimkide oyle.bende nedenini bilmiyorum ama ben mamayi cok degistiriyorum sıkıldigi icin.