Kanlı Dışkı!!!

meysakcr

2 aylık kedim biraz önce farkettim tuvaletini kanlı yapmış 3 gündür antibiyotikli vitamin iğneleri falan oluyor onun yan etkisi olarak yapmış olabilir mi? Yoksa farklı bir virüs enfeksiyon kapmış olabilirimi????

7 CEVAP

yanik_kedi

Veterinerinizi arayıp Danışsanız en iyi o bilir umarım kötü bişiy yoktur

Büyük ihtimalle asılar bağırsaklarını etkilemiştir kediler mama değişiminde bile kanlı diski yapabilir bence panik yapmaya gerek yok kedinizi gözlemleyin sorun artarsa veya yarına kadar gecmezse veterinere gidin.

Bence siz panik yapın son birkaç aydır bu tarz çok vaka duyuyorum. Dışkısı eğer ishalde hemen götürmeniz gerekmektedir köpeklerdede sıkça rastalanan kanlı ishal öldürücü bir hastalıktır.

Havanese_Siri

kanlı ishal tehlikeli olabilir bence hemen veterinere götürün

Findikzeynep

Eğer ishal ise hemen vete gidin! !!!

Elviss

büyük ihtimalle kanlı ishaldir ve ölümcüldür benim kedimde de o yaşlarında ciddi bir şekilde olmuştu vete. tarantula zehri iğnesi yaptı ve anında düzeldi hemen vet. başvurmanızı öneririm evde kendi kendine geçecek bir şey değildir. umarım kısa sürede iyileşir :)

meysakcr

Gittik bugün veterinet birşey demedi atrılmadan önce tekrar söyledim takip altında tutacağız ilaçlardan olmuş olabilir dedi ve kedim ishal değil kanlı yaptığı tuvaletleri katı sıvı arası birşey yapıyor tam ishal değil yani