Kedinize Hangi Suyu Veriyorsunuz?

denizipekk

Ben kedime musluk suyu veriyorum. Bazıları hazır su veriyormus hangisi daha iyi?

8 CEVAP

emreovec

Evdeki damacana sudan veriyorum ama bence kedilerin bunu taktığı yok. Mesela açın musluğu muhtemelen kana kana akan suyu sevecektir. Önemli olan suyun içindeki oksijen miktarı ve akan bir su olması bence.

Mikimik

Hazır su veriyorum (Hamidiye) ben kendimizde hazır içiyoruz zaten, musluk suyu hem kireçli hem kokuyor..

Ben de içtiğimiz sudan veriyorum kireçli çünkü musluk suyu. Denedim kedilerimde musluk suyu koydum bir gün ve su içme miktarları gözle görülür şekilde azaldı

Minimesi

Eskişehirde kalabak doye bir.su var dünyanınmı türkiyeninmi ne en iyi 9. Suyu tadıda çok iyi ailefek onu kullanıyoruz pamuğada onu veriyoruz zaten tüm şehir bunu kullanıyor

GarfiE

Hazır içme suyu veriyorum

Zeynepulku

Ben ankara'da oturuyorum. Musluk sulari kireçli veya klorlu oluyor. Kendimiz icmiyoruz ona da vermiyoruz.

Anonymus179224

Arıtma :)

caglaauzun

Çeşme suyu kedilerde parazite sebep olabiliyor. Kesinlikle vermeyin bence