Arkadaşlar Bu Kanmı Acilll

Minimesi

Arkadaslar kedimi veterinerden getirdik orda fark etmedik ama burda farkettik kulağı değişik veterinerden çok korkuyor önceden ameliyat oldugu için neyse işte ondan 3 kişi zor tutuyorlar havlu ile falan bide busefer midesi falan iyi mi diye röntgen çektiler (ameluyatı mideden oldu ondan ) acaba röntgen çekerlerken kulağı falan büküldüğü için olabilirmi

6 CEVAP

Minimesi

Güncel lütfen acil

Minimesi

Acill lutfen arkadaşlar

selinlilaaa

Kulakta kan mı var diye soruyorsunuz sanırım ?? Hayır gayet normal zaten böyle olur

Ceydayyavuzz

Gayet normal görünüyo zatem birsey olsaydi orda gorur ve mudahale ederlerdi

Minimesi

Yok tam ortasında kırmızı buir çizgi var normalde böyle değildi pamuk

Siyahiinci

Acil bir durum olduğunu düşünüyorsanız Veterinerinize mesaj atın