İçime Hiç Sinmedi

Dişi tekir kedimi kisirlastirali 6 gün oldu veterinere nd markaya mi geciyim dedim gerek yok çok pahalı prochoice olur benim kedilerim bunu yiyor dedi bende aldım ama içime sinmiyor sizce ne yapmalıyım

1 CEVAP

Ecemecme

Kendisine neymiş ki pahalılığından :) veteriner ücretleri çok ucuzmuş gibi. İçinize sinmiyorsa sokaktaki kedilere verip içinize sinen bir mamaya geçebilirsiniz. Ya da bitene kadar kullanıp ek takviyelerle (et, tavuk....) besleyebilirsiniz.