Kedi Pansyonu

Asil50

Arkadaşlar bu gün aklıma ilginç bişey geldi, bunu daha önce düşünen ve yapan mutlaka vardır ama benim merakımı yeni cezbetti. Acaba evde ücretli olarak kedi yada köpek misafir edenler varmı. Yani pansyon misali. Hani bazı aileler çocuklarını kısa süreliğine bakıcıya bırakır ya onun gibi. Pansyonda kafeste kalacağına güvendiğimiz kendi hayvanları da olan bir ailenin yanında kalabilse onların hayvanlarıyla da zaman geçirir. Bilemedim 🤔

2 CEVAP

syuhel

Siz evde uzun sure süre olmayınca kedilerinize veya köpeklerinize bakan insanlar olduğunu duymuştum . Onlarla anlasip gunde 3 4 kere evinize gelip kediniz/köpeğiniz ile ilgilenip mamasini veriyor ve tuvaletini temizliyormus .

lekarz

Kedi otelini duymuştum. Odaları var hepsinin ayrı ayrı. Kamerayla bütün gün telefonunuzdan izleyebiliyorsunuz. Yemeklerini belirlediğiniz öğünlerle veriyorlar, sevme/ilgi saatleri var. Sürekli kontrol edebiliyorsunuz. Bi de orayı bir veteriner kurmuş. Herhangi bir sorun olursa müdahale ediyor. Baya güzel bir uygulama olmuş bence. Fiyatı uçuktur herhalde :D