Acil Bakın Lütfen Hemen Bakın

feyzanurkrb

Kedimin ağzında bir kemik var ve hırlıyor neden ???? Boğazına takılmış olabilir mı ??? Hırlıyor ve çok korkuyoruz. Masanın altında saklanıyor. Ödül maması koymama rağmen bırakmadı ne yapmamız lazım

6 CEVAP

golsahyildirim

Veterinerinizi arayın, lütfen. Buradaki insanların cevap vermesini beklemeyin gerçekten aciliyet içeren durumlarda. Yasaklarda aşı karnesi ile veterinerlere gidebiliyorsunuz, duruma göre hemen kliniğe götürün kedinizi. Çok geçmiş olsun.

feyzanurkrb

Kemik dişine sıkışmış onu çıkarttık mamasını yedi sorun çözüldü sağolun 🙏🏻

Milovat

Kedinize kemik mi yediriyorsunuz? Kemiği nerede bulmuş yahu o hayvan. Çok geçmiş olsun, umarım tekrarlanmaz ve ilave edeyim kediler köpek değildir, kemik vermeyin.

golsahyildirim

Evet, @Milovat'ın dediği çok doğru. Sokaktaki kediler için de evdeki kediler için de etleri ayıklayıp verelim, kemik yiyemiyorlar ve kazalara yol açabilir bu durum gibi.😞

feyzanurkrb

Lütfen bakın neden cevap vermiyorsunuz lütfen cevap verin gözlerim doluyor onu böyle görünce

golsahyildirim

Çok sevindim.💛