En İyi Kısır Kedi Maması

Dogaakbinar

Merhaba Bu hafta kedimi kısırlaştırdım, şuan kısırlaştırmadan önce aldığım felicia yavru kedi mamasını kullanıyorum . bittiğinde hangi mamayı kullanmak kedinin sağlık problemlerini bitirir. Bu arada öğrenciyim. çok pahalı veteriner mamalarını kullanmak biraz zorlayabilir

6 CEVAP

Ecemecme

Proplan onların has maması :) içeriğinde ne var desen sayamazlar. Takmayın o yüzden. Sizin kedinize iyi gelen mama hangisiyse onunla devam edin. Artık en iyi denilen mamaların içerikleri bile birbirini tutmuyor, birden bire içerik değişikliğine gidiyorlar kalakalıyorsun. Her mamada soru işaretleri var.

ufukimrah

Felicia Low Grain HypoAllergenic Light Sterilised Somonlu alabilirsin. Bütçeni zorlamazsa(10kilo olan daha uyguna geliyor) Matisse Sterilised Somonluyu tavsiye ederim.

Ecemecme

Kedinizin ne gibi sağlık problemleri varsa ona göre mama tercihi yapmak lazım. Alerjisi mi var, fazla protein mi yaramıyor vs.

aytac1

Ecem hanıma katılıyorum mamalar güven vermiyor. Proplan dünyada da tutan bir mama bu sitede fazlaca kötüleniyor. Felicia da yerli mama sanırım içeriğinde Allah 1 yazsalar bir tek ona inanırım :) Profine, Bozita gibi seçenekler de var uygunsa size bakabilirsiniz

Dogaakbinar

Veterinerle konuştuğımda bana felicia kullanma proplan kullan dedi kendimi kötü hissettim kötü mama veriyorum diye düşündüm

Dogaakbinar

Anladım çok teşekkür ederim sağolun