Yeni Kedi Sahiplenenlerin Ne Alacağına Karar Verememesi Üzerine

Anonymus386040

Hepinize merhabalar. Youtube üzerinde böyle bir video çektim. Belki ne alacağına karar veremeyen dostlara yardımcı olurum, eğer yardımcı olursam ne mutlu bana. Belki izlemek istersiniz diye paylaşıyorum. Hepinize iyi akşamlar :)

https://youtu.be/5zca2BVPt4M

4 CEVAP

Superisi814

Merhaba,
Emeğe saygi duyup izlemek istedim..Bahsettiginiz tüy toplayiciyi bilmiyorum.Ona dair de bir video cekmekten bahsetmişsiniz , ürün elinize ulastiginda.Dilerim ihtiyaci olanlar videonuzla karşilaşsin, faydalansin.Tesekkürler..

golsahyildirim

Like attım, emeğinize sağlık yarın izleyeceğim. Kediniz çok tatlı bu arada.💛

Anonymus386040

Öncelikle hepinize teşekkür ederim.
O bahsettiğim tüy toplayıcı daha bugün elime geçti. Ona dair özel bir video çekeceğim. Hiç olmadı burada paylaşırım sizin için :) Çok teşekkürler desteğiniz için.

Anonymus386040

Yavaş yavaş kedi kumu incelemelerini falan da paylaşacağım. Şu an elimde Micho kedi kumu var onun incelemesini yapacağım yakında.