Brit Care Mama

Zeynepulku

merhaba, brit care mamanın içeriği kendi web sitesinde farklı- şu şekilde Dehidre hindi (26%), pirinç, dehidre tavuk (12%), kemiksiz tavuk (10%), tavuk yağı, kurutulmuş elma,pirinç kepeği, şekerpancarı posası, sarımsaklı maya, sarımsaklı maya, tavuk ciğeri (2%), somon yağı, mannanoligosakkarit (155 mg/kg), fruktooligosakkarit (125 mg/kg), yukka şidigera ekstratı (85 mg/kg), yalancı iğde (50 mg/kg)-
petlebide şu şekilde Taze Ördek Eti %26 Kurutulmuş Hindi %26 Sarı Bezelye %16 Nohut %10 Kurutulmuş Elma % Kümes Hayvanları Yağı %4 Somon Yağı %2 Hidrolize Tavuk Karaciğeri %2 Psilyum Tohum ve Kabuğu %2 Bira Mayası %2....
yani kısaca petlebideki içerikte* pirinç* yok. Petlebi'den brit care mama alanlar paket arkasında hangi içerik yazıyor söyleyebilir mi?

12 CEVAP

Zeynepulku

Teşekkürler arkadaşlar ❤

Sselin1

Yeni seri hem paket olarak hem icerik olarak yenilenmiş gayet iyi olmus iceriginde tahil (pirinç) bulunmuyor. Eski paketlerin isimleri vardi sunny, crazy, lily gibi bu seride isimler yok. Alirken pakete ve icerige dikkat etmek lazim

Siyahiinci

Hangi mama bu?

golsahyildirim

@Siyahiinci Brit Care (beyaz paketli mama serisi) Ben kullanmadım ama diğer sitelerde içerik olarak pirinç yazılmış.

Zeynepulku

Evet, evet onu da fark ettim. Ben hep petlebide baktım bugün başka bir siteye bakınca fark ettim içerik farklı. Sonra web sitesine baktım

ferhat05

Ben Brit Care Üriner Sağlığı için Kısırlaştırılmış kedi maması aldım. Bu Mama
İçinde pirinç yok.

golsahyildirim

Bazı çeşitlerinde pirinç yok ama, diğer sitelerden kontrol ederek seçebilirsiniz kedinizin durumuna göre. 3 tane gördüm ben :)

petlebiden baktığınız brit premium olabilir arasında fark var brit care ile

Elmas35

Ben de Brit Care kısır kediler için olan, tahılsız ördek ve hindili paketten var. (Mor paket) baktım şu an paketin arka kısmına pirinç yok

Elmas35

Yani petlebide yazan içerikle aynı

Marie

Brit'in yeni çıkan serisindeki yavru kedi mamasının paketinde pirinç yazmıyor

Marie

Ilk yazdığınız galiba eski serisinin içeriği