Kedim Az Kalsın Bana Saldıracaktı

lekarz

2 aylık kedim her zamanki gibi kucağımda mışıl mışıl uyuyordu. Rüya görüyor gibiydi, bıyıkları- gözleri falan sürekli hareket ediyordu. Kulağının içini görebilmek amacıyla flaşla fotoğraf çektim(yakından). 10sn falan sonra bi anda gözlerini açtı, dişlerini gösterdi. Isıracaktı. Onu hiç böyle bakarken görmemiştim. Kenardaki koltuğa koydum korkudan. Sonra kendine geldi, gözleri uykulu uykulu hiçbir şey olmamış gibi bana baktı. Gerçekten ödüm koptu🥲🥲 Şu an kucağımda mışıl mışıl uyuyor yine. Korkudan öldüm :)

7 CEVAP

golsahyildirim

mdfksfljskfd en azından uyarmış rahat dur diye, benimki bir anda patileriyle yanaklarımı tutup hart diye ısırıyo denk gelen yeri :D zevkine yapıyo, sebepsiz...

mihriii

Benimki de ben onu rüya görürken uyandırınca bana tıslamıştı iki kere kabus görüyo olabilirler mi acaba

lekarz

Olabilir @mihriii. Çok korktum canım yavrumdan :D

lekarz

Yok yok :DD @golsahyildirim. O böyle ister de ben rahat durmaz mıyım. Saygım sonsuz miniğime... Size de kolay gelsin, Brownie ile. Dayanamayıp yanaklarınızdan öpüyor anladığım kadarıyla kdkfkfkakdk

cerenruya

Benim kedim hep saldırıyor, sürekli bir şeylere kızıyor 😅 gecen gün elimi ısırdı acıdan bayılmışım... kedidir ne yapsa yeridir😂

emreovec

Yani biri beni de uykudan bu şekilde uyandırsan benzer tepki verirdim.

lekarz

Işık zaten açıktı, flaş çok etki etmedi. Alışkın yani ışığa...