Dış Parazit Nasıl Anlaşılır

syuhel

Kedilerde dış parazit nasıl anlaşılır?
Hadi ic parazit kusma veya dışkı ile anlaşılıyor ama dış?

4 CEVAP

lekarz

Bizimkinde de dış parazit var. Tüylerinin içine bakarsanız görebilirsiniz. Pireler siyah minik şeyler oluyor ya da daha büyükleri. Zıplamasın aman dikkat edin :D

Boncukus

Kedinizin tüylerinin renkleri beyazsa şanslısınız çünkü pire yumurtaları yada bizzat kendisi gözükebiliyor hiç olmadı yumurtalar eve dökülüyor çıt çıt elinizle patlatıyosunuz :))

idunn

Sürekli kaşınır ve severken fark edebilirsiniz. Dışarı ile teması varsa ya da evdeki bir birey bitlendiyse kedinize geçmiş olabilir.

syuhel

Allah'a şükür su an dış paraziti yok ama iç var . Nasıl oldu hic bilmiyorum . Veteriner pazartesiye randevu verdi . Neden oldu onu da bilmiyorum . Moralim cok bozuldu zaten .