Kedi Kumu Anketi Lütfen Seçin

Anket

alice
(5 oy)
pum cat
(1 oy)
magicsand
(3 oy)
rokko kum
(1 oy)
Toplam (10 oy)

kedi kumunda kararsızım o yüzden anket yapacağım oylarsanız sevinirim yorum yaparsanız:)

9 CEVAP

Sudekilic

Magicsand assslaa denemeyin

Swberyy

ben magicsand kullandım toplam 40 lt ama şuan ekstra bir çamurlaşma var memnun değilim. Daha önce pelet denemediyseniz onu da deneyebilirsiniz ben n 11 den kargo dahil 19.90 a 10 lt pelet aldım onu deneyeceğim daha denemedim iyi mi kötü mü bilmiyorum ama alternatif olabilir bence

Oqrenerde06

en iyisi lindocat

memnun musunuz topaklanması koku emiciği nasıl

ven proline kullanıyorım şuan ona kıyasla nasıldır lindocat bilginiz var mı ? @Oqrenerde06

emreovec

Lindo cat kesinlikle ucuz ve güzel bence. Topaklanma falan gayet yeterli.

Boncukus

Vancat karbonlu kuma da bakabilirsiniz

Baharsaglar

Bigcat deneyebilirsiniz.

1622yl

Vancat aktif karbonlu