Kedimin Kulağından Sıvı Geliyor

Ercangkc

Merhaba dün gece kedimin kulağından gri sıvı geliyordu birazda keyfi yoktu hemen eve yakın bir veterinere götürdük mikroskopik inceleme sonunda uyuz değil ama mantar akıntısı olabilir dedi bugün hiç keyfi yok baticonla temizleyip fucison krem sürmemizi söyledi ama hala kafasını salladığında sanki içinde sıvı varmış gibi ses geliyor keyifsiz mama yemiyor bilgisi olan var mıdır yada deneyimli arkadaşlardan yardım istiyorum pazartesi kendi veterinerimize götüreceğim ama şuan ne yapabilriiz lütfen yardım edebilir misiniz

5 CEVAP

Jabbar

Batikonla furracini sakın kullanlanma kulagın içine o ilaçlar girmesin kulak temizleme solusyonunu kullan veterinere gidene kadar agrısı olabilir ondan yemek yemez

Ercangkc

Bi fikri olan yok mu

Ercangkc

Ama veteriner verdi bunları 🥺

Jabbar

Özel kulak damlaları ve kremleri Kulak için üretilmiş.

Ercangkc

Teşekkürler 🙏🏼