Mama Değişikliğinden Sonra Olan İshal

ihsanure78

Eski maması ile yeni mamasını karıştırıp veriyodum ama eski maması 2.günde bitti ve şuan ishal,ishalini geçirmek için ne yapabilirim??

7 CEVAP

cerenruya

Kademeli geçiş olmazsa sıkıntı yaratıyor. Bir süre takip edin ve probiyotik verin. Kan falan olup olmadığına da dikkat etmelisiniz.

emreovec

%50 %50 mama koyun yeni ve eski mamadan. Geçişli yapın. Farklı mama direkt ishal çok normal.

mihriii

tavuk,patates haşlama vermeyi deneyin

ihsanure78

@emreovec keşke okumadan yazmasanız ya direk geçiş yaptığımı kim söyledi?

emreovec

  1. günde bitti demişsiniz. 2 günde geçiş olmaz. Keşke sizde atar gider yapmadan bir anlasanız yazılanları.

ihsanure78

mama bitmiş,2.günde geçiş yapılmayacağını bende biliyorum varsa tavsiyen verirsen mutlu olurum yoksa uzatmaya gerek yok

Haşlanmış patates veya tavuk verebilirsiniz. Çok az patates yalnız bir tatlı kaşığı kadar