Arkadaslr Bakabilirmisiniz

aycacetin2472

Ailem 4,5 gunlugune yurt disina.cikacaklar. bnde ananemlere geldim kizimida getirsim.sknti olurmu evi kokluyor suan tuvaletini. Fln herseyi getirdim tuvaletini lavobonun oraya koydum mamasi bnim kaldigim odada olacak sadece dedem ve anneannem var gece tuvatele fln giderdimi. Bsy olmaz.inssallah

5 CEVAP

Kili

Kumunu bulabilecegi bir yere koy eğer kumun kokmasını istemiyorsan büyük kumlardan koyma eger dedenler kumun yerinden kızarsa mamayla birlikte aynı yere koyma hem kedinin dışkısını tuvalete atma çöpe at .

Kili

Kumunu bulabilecegi bir yere koy eğer kumun kokmasını istemiyorsan büyük kumlardan koyma eger dedenler kumun yerinden kızarsa mamayla birlikte aynı yere koyma hem kedinin dışkısını tuvalete atma çöpe at .

Minnak53

En güzeli senin odan nerede ise mama su ve wc si hepsi aynı oda da olsun miniğin aklı karışmasın :(

aycacetin2472

Cok tesekkurler. Hic sknti olmadi sabah gayet guzel oyun fln oynadi kosturdu. Balkon. Kapali buyuk orda kendi kendine oyun oynuyo:D

aycacetin2472

Onlari ztn biliyorum. Kum tuvalete dokulmez. Kumu tuvaleti. Orada mamasi bnim yattigim.odada. alisirmi dedim. Dedemler kizmiyo. Peki tesekkurler