Kızgınlık??

edayimben

Dün de bir soru sormuştum ama kızgınlığa girdiğinden emin değildim fakat şimdi eminim. Kedim 4.5 aylık dişi bir kedi. Henüz küçük olduğu için kısırlaştıramıyoruz. Sanki acı çeker gibi miyavlıyor. Miyavlama değil de inleme gibi daha çok. Onun için çok üzülüyorum çünkü acı çekiyor gibi. Kedisini küçükken kısırlaştıran var mı? Veteriner 6. aydan önce kısırlaştırmıyoruz diyorlar. Bu durumda ne yapabilirim?

7 CEVAP

edayimben

Anladım sağolun

gayelise

Biz 7.5 aylıktı kisirlastik çok küçüktü kiyamadik mecburen bekleyeceksiniz oynatıp yormaya çalışın sürekli bizimki 3 günde bitmişti bazılarının 1 2 hafta sürdüğü de oluyor

edayimben

Ne kadar oynatsam oynatayım gece uyanıp yine miyavlıyor maalesef. Ama yine de daha fazla oynatmaya çalışacağım

mihriii

acı çekmiyodue bence erkek kedilere sesini duyurmak için yapıyo olabilir

edayimben

Olabilir ama normal miyavlama gibi değil inleme gibi o yüzden endişe ediyorum biraz

edayimben

mihriii

İnleme de normal.Vedavet'in kot bayoun isimli bi sakinleştiricisi varmış böyle durumlar için ona bakabilirsiniz.Sanırm bi zararı yok tamamen bitkisel ama emin değilim siz bi araştırın veterinerinize sorun.