Köpeğimin İşeyeceği Yeri Nasıl Değiştireceğim

GAMZEMETE

7 aylık bir köpek sahibiyim. Dışarı da çıkarıyorum her gün. Hala günün yarısında tuvaletini eve yapıyor. İlk geldiği günden beri odanın bi köşesine alıştırmıştık kolay alıştı sıkıntı çekmedik ama artık bu alanı balkona taşımak istiyoruz. Tamamen dışarı alışana kadar en azından oraya yaparsa hepimiz için iyi olacak. Peki buna nasıl alıştırabilirim? Ergenlik döneminde sanırım pek söz dinlemiyor bu aralar. Yeni yere kolay alışır da eski yere yapmasını önleyebileceğim bir Öneriniz de var mı?( sirkeli su falan denedim olmadı)

1 CEVAP

Tuvalet eğitim spreyi denen ürünler var, onlardan kullanabilirsiniz. (Ürün yorumları da gayet iyi) Balkona yapmaya alışınca eski yeri bırakır sanıyorum, koku kalmaması için temizleyin, o yüzden eski yerine yapıyor olabilir.