Kedi İçin İdrar Tahlili

sforselin

Anket

Evde aldık.
(1 oy)
Klinikte alındı.
(2 oy)
İdrar tahlili yaptırmadım.
(16 oy)
Toplam (19 oy)

Kedinizden idrar örneğini evde siz mi aldınız, klinikte mi alındı?

4 CEVAP

Zeynepulku

İlk idrar tahlilimizi kisirlasma sırasında sonda ile aldık. Evde alamamistik sondajı uyutmadan rakam ayaklarını söyledikleri için kisirlamayi bekledik. 2. Ciyi evde aldık kum kabini boşaltım kendisi çok gelince mecbur işemek zorunda kaldı öyle aldik.

Zeynepulku

Nasıl yazamamışım ama ckskcksk

İlk idrar almayı kisirlasma sırasında sonda ile aldık. Evde alamamistik sondayı uyutmadan takamayız dediler kisirlamayi bekledik. 2. Ciyi evde aldık kum kabini boşaltım kendisi çok gelince mecbur işemek zorunda kaldı öyle aldik.

emreovec

Evde kedinizim çişini alabiliyorsanız, evde kalsın. Ama biraz zor bir işlem.

sforselin

Hekimimizin tercihine bağlı evde mi klinikte mi olacağı. Daha tahlil isteyeceği bile belli değil aslında. Veterinerlerin genel tercihleri nasıl oluyor onu anlamak için sormuştum. Teşekkür ederim cevaplar için.