Çok Acillllll

mathildia

Kedimin 1 haftadır göz akıntısı vardı crystalin terramycin ile geçiremedim sonrasında burnunu tıkalı bulunca veterinere gittik bu şikayetle. Ateşi 40.5miş antibiyotik iğne yapıldı sonra gentavet göz damlası verdiler. Gözdeki akıntı sorunu neredeyse geçti diyebilirim. Sabah burnunda aşırı bir akıntı olmuş ve tıkanmıştı yine temizledim. Şimdiyse ağzından da aynı akıntı gelmiş ve sarı sıvı kusmuş😭 kedimin neyi var veteriner sadece ateşi yüksek diyip antibiyotik iğne yaptı ama içim hiç rahat değil ağzındaki akıntıyı görünce

3 CEVAP

Ceren_pars

Bu durumu veterinerinizi arayıp söyleyin bence

salemparis

herpes gibi gözüküyor. bu aylarda çok yaygın. antibiyotik devam eder sanırım, iyileşir

emreovec

Bence veterinerden tahlil yapmasını isteyin