Sizce İyi Bir Mama Mı?

Sudekilic

Pandemi sürecinden dolayı böyle uygun bir mamaya yöneldim.Yorumları genelde olumlu.Daha pahalı mamalara şimdilik geçemiyorum ama bu marka haricinde orta fiyatlı önerileriniz varsa yazarsanız sevinirim ve bu mama kalitesiz mi?

6 CEVAP

Mustafanacar

Onun yerine bonacibo alabilirsiniz hem daha ucuz hem daha taze aralarındaki tek fark prochoice de bezelye var.

Mustafanacar

@Pisiuu Advance prochoiceden daha kötü.

golsahyildirim

Prochoice tercih edilen orta kalite mamalardan, Felicia ile içerik kıyaslaması yapabilirsiniz. Ben Felicia'yı tercih ettim kedim için😺 10kg mama almak isterseniz içeriği daha iyi olan Profine mamaya da göz atabilirsiniz, kg'ı 35 TL'ye geliyor. Kediniz seçiciyse en çok yorum sahibi olabileceğiniz mamaya yönelebilirsiniz.💛

Pisiuuu

Bu mamayı kullandık fakat veterinerimiz yavruyken biraz kaliteli bir mama kullanın deyince üzerine biraz daha para ekleyip advance aldık ama bu mamayı bana öneren çok kişi olmustu kedim de seviyordu baya ama dediğim gibi yavruyken biraz kaliteli kullanmaya bakin

salemparis

veterinerim önermişti bunu. orta kalite için gayet iyi

Gizemindostu

Kullanabilirsiniz, tercih edilebilecek bir mama. İçeriği güzel, orta kalitede, uygun fiyatlı bir mamadır Prochoice.